Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

Zpracování nabídky a konzultace


Pro zpracování cenové nabídky je nutné zaslat alespoň základní informace, které nám pomohou správně rozpoznat a určit, o jakou konstrukci se jedná a v jakém rozsahu má být nabídka zpracována.

Základní informace jsou obsaženy v těchto bodech:

  1. typ stavby a tvar konstrukce
  2. rozsah zpracování
  3. typ střešní krytiny, zavěšený podhled a jiné zatížení
  4. místo stavby (případně sněhová oblast a umístění v zástavbě)
  5. požadavek na zpracování projekční, realizační a dílenské dokumentace
  6. projektová dokumentace ve formě půdorysu a řezů, případně i jednoduchý návrh
  7. technická zpráva k požadované konstrukci (pokud je zpracovaná)
  8. požární zpráva
  9. termín zpracování nabídky

Výše uvedené body jsou potřebné pro rychlé zpracování cenové nabídky. Jedná-li se jen o orientační cenovou nabídku, je možné zaslat, popř. telefonicky sdělit alespoň první 4 body (cenu jsme pak schopní řešit rychleji a v rozumných tolerancích).
Cenové nabídky se zpracovávají na každou akci zdarma. Tyto nabídky u nás vytvářejí odborní pracovníci s dlouholetou praxí v oboru a díky jejich usilovné a pečlivé práci vděčíme za mnohé získané zakázky.

Odborné konzultace

V případě nejasností a pochyb při svém návrhu projektu se neváhejte zeptat a zaslat nám ve stručnosti svůj dotaz na e-mail, nebo zvolte konzultaci po tel. Bude-li to v našich možnostech, rádi Vám odpovíme a pomůžeme Vám vyřešit sporné a nejasné záležitosti dřevěných a navazujících konstrukcí, případně Vám projekčně zpracujeme tu část projektu, která svou složitostí a rozsahem vyžaduje i hlubší odborný přístup.

 

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Architektonický skvost ateliéru JAKUB CIGLER ARCHITEKTI, na jejíž realizaci jsme se podíleli montáží dřevěných konstrukcí Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :


- Střešní konstrukce skladu soli v Letech u Písku včetně obkladů

- Lávka v Teplicích nad Metují
  
- Tělocvična ZŠ - Brno Chrlice

- Lepená konstrukce pro fasádu a střechu v Brně - Vlněná, budova I 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook