Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

DŘEVOSTAVBA STÝSKALY u PLZNĚ


Dřevěná lepená konstrukce dvoupodlažního objektu s plochou střechou je umístěna na okraji obce Stýskaly. Nosným prvkem tohoto objektu je lepené lamelové dřevo v rovném provedení a rovněž tak řezané dřevo. V obou případech je použitou dřevinou smrk. Spoje hlavních nosných prvků jsou navrženy jako skryté s vloženými ocelovými styčníkovými deskami. Spojovací prostředky ( ocelové kolíky, svorníky ) jsou zakryty dřevěnými zátkami. 

Ocelové prvky jsou dodány a namontovány v provedení žárový a galvanický zinek, lepené lamelové dřevo je ošetřeno nátěrem proti dřevokazným škůdcům a houbám s následnou dvojnásobnou aplikací lazurovacího nátěru s pigmentem. 

Objekt má půdorysné rozměry 13,5 x 13,5 m s výškou 6 m. V přízemí je uvažováno s prostorem pro parkování sedmi aut, v nadzemním podlaží se nachází dva pokoje s vlastním sociálním zázemím a terasou. Tyto pokoje budou používány pro ubytování návštěvníků majitele přilehlého rodinného domu.

  • Fotogalerie montáže konstrukcí


Termín realizace : 07 - 08 / 2011
 

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Architektonický skvost ateliéru JAKUB CIGLER ARCHITEKTI, na jejíž realizaci jsme se podíleli montáží dřevěných konstrukcí Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :


- Střešní konstrukce skladu soli v Letech u Písku včetně obkladů

- Lávka v Teplicích nad Metují
  
- Tělocvična ZŠ - Brno Chrlice

- Lepená konstrukce pro fasádu a střechu v Brně - Vlněná, budova I 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook