Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

Zázemí koupaliště areálu Maškova Zahrada


Na nově realizovaném koupališti jsme se podíleli dodávkou dřevěných konstrukcí zázemí a dvou přístřešků. Vlastní zázemí koupaliště je přízemní objekt půdorysně ve tvaru " luku " o vnějším poloměru ca 67 m. Celkové rozměry jsou cca 16 x 59 m. Hlavní nosnou konstrukcí jsou lepené smrkové vazníky ukládané ve spádu a uložené na vnitřní straně na lepené modřínové sloupy. Střešní konstrukce je doplněna o příčně uložené opět lepené smrkové vaznice. Takto je vytvořena střecha tvaru komolého kužele. Záklop v nepohledové části je tvořen nehoblovanými smrkovými prkny a v části pohledové je ze smrkových palubek. Tam, kde je nehoblovaný záklop, je spodní strana střešních konstrukcí zakryta OSB deskami. Na takto vytvořený střešní objekt plynule navazuje dřevěná pergola, která je kompletně vyrobena a dodána z lepených  modřínových hranolů. Celá dřevěná konstrukce je ošetřena pouze impregnací proti dřevokazným škůdcům a houbám. Působením slunečního UV zážení tudíž dojde k přirozenému zčernání dřevní hmoty.
Následnou realizací jsou dva dřevěné přístřešky. Jedná se o samostatně stojící dřevěné konstrukce o půdorysných rozměrech cca 6 x 6 m. Oba jsou vyrobeny z hraněného hoblovaného smrkového řeziva a opět ošetřeny pouze impegnací. Jeden z nich ( přístřešek pro občerstení ) je navíc doplněn ze dvou stran o přilehlé dřevěné konstrukce venkovních pergol o půdorysných rozměrech ca 7,5 x 7,5 m.
  • Fotodokumentace montáže

Termín realizace : červenec r. 2015 - únor r. 2016 
      

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Architektonický skvost ateliéru JAKUB CIGLER ARCHITEKTI, na jejíž realizaci jsme se podíleli montáží dřevěných konstrukcí Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :


- Střešní konstrukce skladu soli v Letech u Písku včetně obkladů

- Lávka v Teplicích nad Metují
  
- Tělocvična ZŠ - Brno Chrlice

- Lepená konstrukce pro fasádu a střechu v Brně - Vlněná, budova I 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook