Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

Tělocvična při ZŠ v Dražicích u Tábora

Montáž nosných střešních konstrukcí tělocvičny při ŽŠ v Dražicích u Tábora s následnou realizací střešního pláště byla zahájena v době s ne zrovna přívětím počasím. Jak je patrné z následující fotodokumentace, sníh a mráz doprovázel zahájení naši realizace.
Lepené lamelové dřeva spolu s ocelovým táhlem tvoří valbovou konstrukci pro zastřešení tělocvičny o půdorysných rozměrech cca 38,4 x 22,7 m. Vnitřní sedlové vazníky na rozpětí 21,2 m a s roztečí 5,3 a 5,2 m jsou doplněny v nároží o lepené nosníky vytvářející valbovou konstrukci. U těchto valbových nosníků je uvažováno ve vrcholu s momentovým spojem a ne s kloubovým uložením, jako mají vnitřní sedlové nosníky.
Pro konstrukci střešního pláště jsou použity jako krovy " I " nosníky, které mají horní a spodní pásnici z lepených KVH hranolů 60/60 mm a stojinu z OSB desek tl. 10 mm. Na takto vytvořené konstrukci krovů je zespoda i seshora aplikována OSB deska, která vytváří uzavřený prostor pro foukanou tepelnou izolaci. Ostatní části střešního pláště jsou klasické vytvářející odvětrávanou střechu.       

  • Fotodokumentace montáže střešních konstrukcí :
Termín realizace : prosinec r. 2017 - leden r. 2018 
 

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Nedávno dokončená dřevěná lávka v Hořicích přes silnici I/35Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :

-  Nosná konstrukce seníku ve Voltuši

- Dřevěný obklad a zateplení BD Praha  - KLamovka

- Střecha tělocvičny v Ondřejově

- Sky Box hotelu Intercontinental v Praze

- Stavební úpravy kostela v Praze na Žižkově

- Rekonstrukce střechy haly ve Štětí

- Lepená konstrukce pro fasádu a střechu v Brně - Vlněná, budova I

- Dřevěné konstrukce sportovní haly v Bernarticích 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook