Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

SKYBOX hotelu INTERCONTINENTAL v Praze

Nosná konstrukce SKYBOXU je tvořena ze sedmi dřevěných rámů, z nichž čtyři mají částečně šikmou stojku. Rámy jsou z lepeného lamelového dřeva v přímém provedení průřezu 180/360 mm v osových vzdálenostech od cca 1,5 m do 3 m. Všechna rámy jsou na rozpon 6,17 m a jsou různě kotveny. Někde jsou vetknuty do železobetonové konstrukce, někde jsou uloženy kloubově. Rámové rohy v dřevěné konstrukci jsou řešeny přes vložené styčníkové plechy s kolíky a vruty. Vše je z důvodu architektonického zaslepeno dřevěnými zátkami. 
Celá dřevěná konstrukce je navržena a zrealizována tak, aby měla požadovanou požární odolnost R30. Půdorysné rozměry SKYBOXU nejsou velké, jedná se o konstrukci půdorysu 11,84 x 6,17 m s výškou 5,271 m. Zajímavostí a zvláštností na této stavbě bude její opláštění. To bude provedeno pouze skleněnými stěnami a rovněž skleněným stropem. 

  • Fotogalerie montáže rámových konstrukcí :


Termín realizace : červen r. 2023
    

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Architektonický skvost ateliéru JAKUB CIGLER ARCHITEKTI, na jejíž realizaci jsme se podíleli montáží dřevěných konstrukcí 



Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :


- Střešní konstrukce skladu soli v Letech u Písku včetně obkladů

- Lávka v Teplicích nad Metují
  
- Tělocvična ZŠ - Brno Chrlice

- Lepená konstrukce pro fasádu a střechu v Brně - Vlněná, budova I 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook