Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

Sklad soli v Táboře

Hala na skladování posypové soli v Táboře je jednolodní nepodsklepený objekt se sedlovou střechou a s podélným obloukovým světlíkem. Jedná se o halu půdorysných rozměrů cca 22,7 x 33,7m.  
Nosnou konstrukci haly tvoří železobetonové sloupy vetknuté do základových patek, na které jsou uloženy naše dřevěné sedlové lepené nosníky se spodní pásnicí obloukovou. Lepené nosníky a sloupy jsou uloženy s roztečí 5,25 m. Mezi nosníky jsou částečně zapuštěny dřevěné řezané vaznice. Zavětrování ve střešní rovině je zabezpečeno dřevěnými KVH kříži. Na takto vytvořené nosné střešní konstrukci je položen celoplošný dřevěný záklop z podlahových palubek. Ve vrcholu střešních nosníků je vytvořena dřevěná podsada pro kotvení střešního obloukového světlíku. Ten je polykarbonátový. 
Předmětem naší dodávky byly i fasádní skladby nad úrovní skladové posypové soli. Fasáda je z cementovláknitých desek kotvených na dřevěný rošt a v západní části je doplněna o prosvětlovací pás z dutinkového PCB.

  • Fotogalerie montáže střešních konsrukcí :

Termín realizace : srpen - září r. 2019 
        

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Architektonický skvost ateliéru JAKUB CIGLER ARCHITEKTI, na jejíž realizaci jsme se podíleli montáží dřevěných konstrukcí Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :


- Střešní konstrukce skladu soli v Letech u Písku včetně obkladů

- Lávka v Teplicích nad Metují
  
- Tělocvična ZŠ - Brno Chrlice

- Lepená konstrukce pro fasádu a střechu v Brně - Vlněná, budova I 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook