Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

Revitalizace koupaliště Lhotka, Praha 4


Revitalizací této lokality v Praze 4 vznikla umělá vodní nádrž ke koupání s přilehlými sportovišti.
Součástí revitalizace je i stavba dvou nových budov, které slouží jako zázemí koupalište a sportovišť. Právě na této části stavby jsme realizovali střešní konstrukce z lepeného lamelového dřeva v nepohledové kvalitě se záklopem z OSB desek. Konstrukce střechy jsou doplněny o dřevěná atiky opět z OSB záklopem.
Předmětem díla na této stavbě byly i vnější obklady fasád ze sibiřského modřínum a to nejen na hlavní budově, ale i na vstupním objektu a na jejich spojovacím krčku. Rovněž tak jsme prováděli dvě dřevěná mola u bazénu a konstrukci lávky s jednostranným zábradlím.   

  • Fotodokumentace montáže krovu :


Součástí naší dodávky jsou i modřínové obklady nově vzniklých objektů, dodávky dřevěných konstrukcí mol, lávky a terasy. Modřínový obklad je kladen svisle, částečně i vodorovně a je ze sibiřského modřínu.
 
  • Fotodokumentace montáže modřínového obkladu :

Termín realizace : srpen - listopad r. 2017

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Nedávno dokončená dřevěná lávka v Hořicích přes silnici I/35Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :

- Střešní konstrukce novostavby vinařství Trávníček & Kořínek

- Dostavba komunitního centra ve Včelné u Českých Budějovic

- Konstrukce střechy ZŠ na Praze 9 - Na Balabence

- ČZU v Praze - Suchdole 

- Rekonstrukce sportovní haly v Potůčkách

- Dřevěná konstrukce areálu ledových sportů
na Praze 11 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook