Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

Opláštění zimního stadionu HC Kobra Praha

V Praze - Braníku byl v 80 letech minulého století postaven zimní stadion, jehož nosná konstrukce je z lepeného lamelového dřeva. Jeho vnější i vnitřní plášť byl vytvořen z palubek. Zub času se na vnějším pláští podepsal, a proto se současný majitel rozhodl pro obnovu vnějšího pláště objektu, pro nová okna a vstupní dveře a pro obnovu fasád na přístavcích.
Jako vnější obkladový materiál byly opětovně zvoleny palubky. Nyní je ovšem dřevinou modřín s tzv. " tatranským profilem ". S výměnou obkladu bylo přistoupeno i k vyměněně tepelná fasádní izolace a konstrukce byla doplněna parotěsnou a paropropustnou folií. Z důvodu roztříštění velkých stěnových ploch byl majitelem zvolen rozdílný odstín nátěru na vystouplých plochách a na plochách zapadlých. 
Okna, která byla také vyměněna, jsou celodřevěná a mají jednoduchá tvrzená skla tloušťky 8 mm. Vchodé dveře jsou obdobné konstrukce, pouze jejich výplní jsou cemontovláknité desky CEMVIN tloušťky 8 mm.

Termín realizace: květen - srpen r. 2018     

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Nedávno dokončená dřevěná lávka v Hořicích přes silnici I/35



Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :

-  Nosná konstrukce seníku ve Voltuši

- Dřevěný obklad a zateplení BD Praha  - KLamovka

- Střecha tělocvičny v Ondřejově

- Sky Box hotelu Intercontinental v Praze

- Stavební úpravy kostela v Praze na Žižkově

- Rekonstrukce střechy haly ve Štětí

- Lepená konstrukce pro fasádu a střechu v Brně - Vlněná, budova I

- Dřevěné konstrukce sportovní haly v Bernarticích 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook