Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

Opláštění zimního stadionu HC Kobra Praha

V Praze - Braníku byl v 80 letech minulého století postaven zimní stadion, jehož nosná konstrukce je z lepeného lamelového dřeva. Jeho vnější i vnitřní plášť byl vytvořen z palubek. Zub času se na vnějším pláští podepsal, a proto se současný majitel rozhodl pro obnovu vnějšího pláště objektu, pro nová okna a vstupní dveře a pro obnovu fasád na přístavcích.
Jako vnější obkladový materiál byly opětovně zvoleny palubky. Nyní je ovšem dřevinou modřín s tzv. " tatranským profilem ". S výměnou obkladu bylo přistoupeno i k vyměněně tepelná fasádní izolace a konstrukce byla doplněna parotěsnou a paropropustnou folií. Z důvodu roztříštění velkých stěnových ploch byl majitelem zvolen rozdílný odstín nátěru na vystouplých plochách a na plochách zapadlých. 
Okna, která byla také vyměněna, jsou celodřevěná a mají jednoduchá tvrzená skla tloušťky 8 mm. Vchodé dveře jsou obdobné konstrukce, pouze jejich výplní jsou cemontovláknité desky CEMVIN tloušťky 8 mm.

Termín realizace: květen - srpen r. 2018     

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Architektonický skvost ateliéru JAKUB CIGLER ARCHITEKTI, na jejíž realizaci jsme se podíleli montáží dřevěných konstrukcí Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :


- Střešní konstrukce skladu soli v Letech u Písku včetně obkladů

- Lávka v Teplicích nad Metují
  
- Tělocvična ZŠ - Brno Chrlice

- Lepená konstrukce pro fasádu a střechu v Brně - Vlněná, budova I 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook