Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

Nástavba ZŠ v Uhříněvsi

Nástavba na stávající ZŠ o půdorysných rozměrech 7,1 x 20,75 m a výšce 3,8 m má nosnou konstrukci z lepeného dřeva a je opláštěna lehkým pláštěm na bázi dřeva. Dvojice přímých nosníků z lepené dřeva kotvená ke stávajícímu žb.věnci 1. NP je vyrobena a dodána z důvodu omezení průhybu s nadvýšením 20 mm. Při spodním líci vazníků jsou umístěny stropnice ( opět lepené dřevo ), které jsou nosnou konstrukcí podlahy realizované nástavby, či-li podlahy 2. NP. Na stropnicích je OSB deska, která plní i funkci ztužující. Na hlavních nosnících a čelní stropnici je provedena sloupková konstrukce obvodových stěn a to ze smrkového masivu.
 
Nosnou konstrukci střechy tvoří krokve po vlašsku, které jsou usazeny na dřevěné části na lepeném průvlaku a na zděné části na betonovém věnci. Záklop je opět vytvořen z OSB desek. Krokve po vlašsku jsou dodány jako pohledové a budou jako jediné z celé dodávky dřevěných konstrukcí viditelné a to ve stropní části realizované nástavby.
 
  • Fotogalerie z montáže konstrukcí : ​

Termín realizace : srpen - září 2013


 

 

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Nedávno dokončená dřevěná lávka v Hořicích přes silnici I/35Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :

- Střešní konstrukce novostavby vinařství Trávníček & Kořínek

- Dostavba komunitního centra ve Včelné u Českých Budějovic

- Konstrukce střechy ZŠ na Praze 9 - Na Balabence

- ČZU v Praze - Suchdole 

- Rekonstrukce sportovní haly v Potůčkách

- Dřevěná konstrukce areálu ledových sportů
na Praze 11 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook