Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

Nástavba BD v Praze na Smíchově

V Praze na Smíchově ve starší zástavbě jsme se podíleli na realizaci projektu, který nejlépe vystihuje následující slogan: " Nové byty na staré adrese ". Jednalo se o nástavbu bytového domu spočívající v zesílení stávajícího stropu 4. NP, ve vytvoření nového 5. a 6. NP a v dodávce nového řezaného krovu a střešního pláště.
Technicky zesílení 4. NP znamená dřevěné příložky ke stávajícím stropním trámům. 5. a 6. NP je provedeno z dřevěné lepené konstrukce s ocelovými stojkami a průvlaky, na které je položen dřevěný řezaný krov a celoplošný záklop z OSB desek s nadkrokevní celoplošnou tepelnou izolací z PUR panelů. Střešní krytinou pokládanou na systém kontralatí a tatí jsou pálené tašky Tondach - Bobrovka. Předmětem dodávky byla rovněž instalace střešních oken ROTO a klempířských prvků.

  • Fotogalerie montážních prací :

Termín realizace : listopad r. 2015 - únor r. 2016    

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Nedávno dokončená dřevěná lávka v Hořicích přes silnici I/35Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :

-  Nosná konstrukce seníku ve Voltuši

- Dřevěný obklad a zateplení BD Praha  - KLamovka

- Střecha tělocvičny v Ondřejově

- Sky Box hotelu Intercontinental v Praze

- Stavební úpravy kostela v Praze na Žižkově

- Rekonstrukce střechy haly ve Štětí

- Lepená konstrukce pro fasádu a střechu v Brně - Vlněná, budova I

- Dřevěné konstrukce sportovní haly v Bernarticích 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook