Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

Nástavba BD v Praze na Smíchově

V Praze na Smíchově ve starší zástavbě jsme se podíleli na realizaci projektu, který nejlépe vystihuje následující slogan: " Nové byty na staré adrese ". Jednalo se o nástavbu bytového domu spočívající v zesílení stávajícího stropu 4. NP, ve vytvoření nového 5. a 6. NP a v dodávce nového řezaného krovu a střešního pláště.
Technicky zesílení 4. NP znamená dřevěné příložky ke stávajícím stropním trámům. 5. a 6. NP je provedeno z dřevěné lepené konstrukce s ocelovými stojkami a průvlaky, na které je položen dřevěný řezaný krov a celoplošný záklop z OSB desek s nadkrokevní celoplošnou tepelnou izolací z PUR panelů. Střešní krytinou pokládanou na systém kontralatí a tatí jsou pálené tašky Tondach - Bobrovka. Předmětem dodávky byla rovněž instalace střešních oken ROTO a klempířských prvků.

  • Fotogalerie montážních prací :

Termín realizace : listopad r. 2015 - únor r. 2016    

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Architektonický skvost ateliéru JAKUB CIGLER ARCHITEKTI, na jejíž realizaci jsme se podíleli montáží dřevěných konstrukcí Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :


- Střešní konstrukce skladu soli v Letech u Písku včetně obkladů

- Lávka v Teplicích nad Metují
  
- Tělocvična ZŠ - Brno Chrlice

- Lepená konstrukce pro fasádu a střechu v Brně - Vlněná, budova I 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook