Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

Lázeňská zóna LedniceJihomoravská obec Lednice, známá především svým krásným zámkem a také okolními vinicemi, se rozhodla investovat v lázeňské zóně do několika objektů zpříjemňujících pobyt návštěvníků tohoto města. Vznikly tak následující objekty, které jsou spojeny nejen architektonickou vizí, ale i svým účelem :

- Lázeňská promenáda a její zastřešená kolonáda
- Budova zázemí s veřejným WC
- Amfiteátr
- Informační bod - Apolonova vyhlídka

Na veškerých těchto objektech se naše společnost podílela dodávkou a montáží dřevěných prvků. Ve většině případů se jednalo o lepené dřevěné prvky a to buď v přímém nebo obloukovém provedení.
Záverem ještě několik technických informací. Kolonáda se skládá ze tří částí, dvě jsou liniové o délce 60 a 48 m a přibližně ve střední části je ve tvaru kruhové výseče. Budova zázemí je dvoupodlažní, s pultovou střechou. Čelní stěna má nosnou konstrukci z lepeného dřeva a je kompletně prosklená., Vlastní fasádu tvoří dřevěný obklad z horozontálních latí. Amfiteátr je dispozičně otevřený, je navržený a zrealizovaný ve stejném architektonickém stylu jako kolonáda. Informační bod, který současně slouží jako vyhlídka, má kruhový tvar ve tvaru snopu o poloměru 3,25 m a je vysoký 5,6 m. Fasáda objektu je z vertikálních dřevěných lepených latí o průřezu 80/200 mm. 
 
  • Fotogalerie montáže konstrukcí :

Termín realizace: březen - červen 2014
 

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Architektonický skvost ateliéru JAKUB CIGLER ARCHITEKTI, na jejíž realizaci jsme se podíleli montáží dřevěných konstrukcí Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :


- Střešní konstrukce skladu soli v Letech u Písku včetně obkladů

- Lávka v Teplicích nad Metují
  
- Tělocvična ZŠ - Brno Chrlice

- Lepená konstrukce pro fasádu a střechu v Brně - Vlněná, budova I 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook