Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

Dřevostavba info centra na přehradě Fláje


Realizované informační centrum nad vodní hladinou přehrady Fláje nedaleko Litvínova je umístěno na stávajícím betonovém základu pro jeřáb, který historicky sloužil při výstavbě přehrady. Jedná se o jednopodlažní objekt, jehož nosná konstrukce stěn a střechy je vyrobena, dodána a namontována jako rámová konstrukce z lepeného lamelového dřeva v přímém provedení a je doplněna o systém pomocných paždíků a krovů z masivu. 
Maximální délka objektu je cca 17,1 m a s maximální šířkou cca 10,2 m. Objekt má usmýknutý půdorys a plochou pultovou střechou. Materiálově je veškerá dřevěná konstrukce ze smrkové dřeviny a je ošetřena impregnací proti dřevokazným škůdcům a houbám. Lepené lamelové dřevo je standardní jakosti a to GL 24h
  
  • Fotogalerie montáže dřevěných konstrukcí :

Termín realizace : květen r. 2018 

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Nedávno dokončená dřevěná lávka v Hořicích přes silnici I/35Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :

- Střešní konstrukce novostavby vinařství Trávníček & Kořínek

- Dostavba komunitního centra ve Včelné u Českých Budějovic

- Konstrukce střechy ZŠ na Praze 9 - Na Balabence

- ČZU v Praze - Suchdole 

- Rekonstrukce sportovní haly v Potůčkách

- Dřevěná konstrukce areálu ledových sportů
na Praze 11 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook