Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

Dřevostavba info centra na přehradě Fláje


Realizované informační centrum nad vodní hladinou přehrady Fláje nedaleko Litvínova je umístěno na stávajícím betonovém základu pro jeřáb, který historicky sloužil při výstavbě přehrady. Jedná se o jednopodlažní objekt, jehož nosná konstrukce stěn a střechy je vyrobena, dodána a namontována jako rámová konstrukce z lepeného lamelového dřeva v přímém provedení a je doplněna o systém pomocných paždíků a krovů z masivu. 
Maximální délka objektu je cca 17,1 m a s maximální šířkou cca 10,2 m. Objekt má usmýknutý půdorys a plochou pultovou střechou. Materiálově je veškerá dřevěná konstrukce ze smrkové dřeviny a je ošetřena impregnací proti dřevokazným škůdcům a houbám. Lepené lamelové dřevo je standardní jakosti a to GL 24h
  
  • Fotogalerie montáže dřevěných konstrukcí :

Termín realizace : květen r. 2018 

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Nedávno dokončená dřevěná lávka v Hořicích přes silnici I/35Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :

-  Nosná konstrukce seníku ve Voltuši

- Dřevěný obklad a zateplení BD Praha  - KLamovka

- Střecha tělocvičny v Ondřejově

- Sky Box hotelu Intercontinental v Praze

- Stavební úpravy kostela v Praze na Žižkově

- Rekonstrukce střechy haly ve Štětí

- Lepená konstrukce pro fasádu a střechu v Brně - Vlněná, budova I

- Dřevěné konstrukce sportovní haly v Bernarticích 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook