Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

Dřevěné konstrukce ALS na Praze 11

Objekt Areálu ledových sportů ALS je situován nedaleko venkovního areálu sportovišť základní školy Ke Katerřinkám na Praze 11. Architektonický koncept je postaven na kompozici dvou hal pro ledové sporty, hokej a curling. Nad menší ledovou plochou určenou právě pro curling jsme realizovali nosné kostrukce pro zastřešení a opláštění haly. 
Naše konstrukce zakrývá plochu o rozměrech cca 68 x 22 m, kde bude ledová plocha pro curling současně s restauračním provozem. Ve střešní rovině jsou použity lepené dřevěné obloukové vazníky v osových vzdálenostech 6 m a s nadvýšením cca 0,5 m. Oblouky jsou na jedné straně kotveny do železobetonové stěny a na druhé straně jsou s pomocí ocelových prvků uloženy na dřevěných sloupech opět z lepeného lamelového dřeva, ale nyní již v přímém provedení. Dřevěná konstrukce z důvodu optické subtilnosti je doplněna o ocelové ztužující prvky z trubek a ocelového zavětrování. Tato ocelová ztužidla jsou použita jak ve střeše tak i ve stěně. 

  • Fotogalerie montáže lepených a ocelových konstrukcí :

Termín realizace : únor r. 2022    

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Nedávno dokončená dřevěná lávka v Hořicích přes silnici I/35Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :

- Tělocvična při ZŠ a MŠ v Praze Na Balabence

- Spojovací krček a altán NKÚ v Holešovicích 

- Střešní konstrukce výrobního areálu Kozlov u Křižanova

- Rodinný dům " Fojtka " v Libereckém kraji a přístřešek pro auta v Sudějově

- Sklad soli v Městci

- Nosná konstrukce seníku ve Voltuši

- Střešní konstrukce sportovní haly v Ostravě - Třebovicích
 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook