Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

Dřevěná fasáda a terasa MŠ v Suchdole


Na novostavbě mateřské školky v Suchdole u Kutné Hory jsme se bohužel nedohodli s GD na dodávce nosných konstrukcí střechy z lepeného lamelového dřeva. Je to skutečnost, která nás bohužel mrzí, ale nic s tím neuděláme ..sad..
Přesto jsme se na realizaci této novostavby podíleli aspoň dodávkou fasádního dřevěného obkladu s tepelnoui izolací a dále na pokládce dřevěné terasy. Na obklad fasády jsou použity modřínové palubky ošetřené lasurovacím nátěrem s pigmentem. Ty jsou kotveny do třikrát překládaného dřevěného roštu z latí s vloženou tepelnou izolací o celkové tloušťce 160 mm. Na ochranu tepelné izolace před působením vnější vlhkosti je pod dřevěným obkladem aplikována pojistná hydroizolace. Podlaha terasy je realizována na rozdíl od dřevěného obkladu fasády z dubových fošen. Dub, který má na povrchu protiskluzovou úpravu danou opracováním, je kladen s mezerami cca 10 mm a je ošetřen olejovým nátěrem vhodným právě na takovéto použití, na terasy.

Termín relizace : - tepelné izolace stěn s pojistnou folií - březen 2015
                                - dřevěný obklad fasády a montáž terasy - květen 2015

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Architektonický skvost ateliéru JAKUB CIGLER ARCHITEKTI, na jejíž realizaci jsme se podíleli montáží dřevěných konstrukcí Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :


- Střešní konstrukce skladu soli v Letech u Písku včetně obkladů

- Lávka v Teplicích nad Metují
  
- Tělocvična ZŠ - Brno Chrlice

- Lepená konstrukce pro fasádu a střechu v Brně - Vlněná, budova I 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook