Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

Areál SSÚD na D 35 v Městci se skladem soli

Na stavbě údržbového areálu SSÚD u dálnice D 35 v Městci jsme zrealizovali střešní konstrukce skladu soli a provozního objektu a rovněž tak dřevěné fasádní obklady
Sklad soli má nosný systém zastřešení z lepených lamelového dřeva v přímém provedení a je doplněn o řezané krokve a zavětrování s pomocí dřevěných hranolů. Vzhledem k tomu, že se bude v budoucnu jednat o velice agresivní prostředí, byla kontrukce navržena a zrealizována pokud možno s mimimem ocelových prvků. Co nešlo nahradit a kde se ocelové prvky musely použít, bylo přistoupeno ke speciální povrchové úpravě a ochramě těchto ocelových částí. Na provozní a správní budově areálu byly použity klasické sponkované Gang - Nail příhradové nosníky se zavětrovacími dřevěnými prvky. 
Co se týká obkladu, tak veškeré objekty jsou někde částečně někde plně obloženy dřevěnými hranoly. Ty jsou ze sibiřského modřínu, profilu RHOMBUS o rozměrech 26/68 mm a jsou kladeny horizontálně na systém pomocných dřevěných nebo ocelových prvků.           
  • Fotogalerie realizace střešních konstrukcí
  • Fotogalerie realizace obkladů

Termín realizace : březen až prosinec r. 2022

   

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Architektonický skvost ateliéru JAKUB CIGLER ARCHITEKTI, na jejíž realizaci jsme se podíleli montáží dřevěných konstrukcí Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :


- Střešní konstrukce skladu soli v Letech u Písku včetně obkladů

- Lávka v Teplicích nad Metují
  
- Tělocvična ZŠ - Brno Chrlice

- Lepená konstrukce pro fasádu a střechu v Brně - Vlněná, budova I 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook