Rychlý kontakt : (+420) 233 901 201

Administrativní objekt Letkov u Plzně


V obci Letkov u Plzně naše společnost realizovala střešní dřevěné konstrukce provozního objektu společnosti zabývající se dodávkou a montáží tepelných čerpadel. Objekt se skládá z administrativní části a z části skladového hospodářství. Administrativní část je vyrobena a dodána z řezaného dřeva, skladové hospodářství je provedeno z lepeného lamelového dřeva v obloukovém provedení a je popisováno v jiné části našich referencí.

Nosná konstrukce zastřešení administrativního objektu je z řezaného smrkového dřeva - krovu. Půdorys tvoří čtverec s délkou strany cca 15 m a se sklonem střešní roviny 30°. Takto vytvořená stanová střecha je ve vrcholu přerušena a špička je tvořena samostatnou ocelovou konstrukcí, která je prosklená.

Celý krov je pohledový z interiéru a navržený s požární odolností 15 minut. Opracování krovů bylo provedeno na dřevoobráběcím CNC centru a to dle technické dokumentace zpracované v projekčním oddělení naší společnosti. Součástí projekčního řešení zastřešení je i návrh a výpočet statiky střešní konstrukce. Na takto vyrobeném a namontovaném krovu je z vrchu položen střešní záklop z hrubých prken.
  • Fotodokumentace z realizace řezaných krovů :


Termín realizace : duben 2013
 

Od projekce
po splnění Vašich snů

 

   Aktuální realizace   

- Architektonický skvost ateliéru JAKUB CIGLER ARCHITEKTI, na jejíž realizaci jsme se podíleli montáží dřevěných konstrukcí Dále přípravujeme nebo již realizujeme následující stavby :


- Střešní konstrukce skladu soli v Letech u Písku včetně obkladů

- Lávka v Teplicích nad Metují
  
- Tělocvična ZŠ - Brno Chrlice

- Lepená konstrukce pro fasádu a střechu v Brně - Vlněná, budova I 

... více / zde

 

© Lepené dřevěné konstrukce LEKON TSK s.r.o.                                                                                                                                                                                                                                                                     Všechna práva vyhrazena, 2011 LEKON TSK s.r.o.

Facebook